قوانین فروشگاه اینترنتی دیناب

قوانین وب سایت_فروشگاه اینترنتی تاسیسات دیناب

لطفا موارد زیر را جهت استفاده از فروشگاه اینترنتی دیناب به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به پروفایل شخصی، و استفاده از سایر خدمات ارائه شده توسط وب سایت    dinaab.comبه معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین می باشد. همچنین انجام خرید و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کلیه قوانین و شرایط فروشگاه اینترنتی دیناب از سوی کاربر میباشد.

کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی دیناب مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. در صورتی که تغییراتی در قوانین، شرایط استفاده و رویه های سایت در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر می شود.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری اختصاصی خود که در فرم ثبت نام ایشان درج گردیده است، به ثبت سفارش یا استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی دیناب اقدام مینماید. 

روز های کاری به معنی شنبه تا پنج شنبه به ساعات مندرج در فروشگاه شرکت به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش ها در روز های کاری و اولین روز پس از تعطیلات پیگیری میشوند.

در صورت درخواست مشتری پیش فاکتور از طریق فکس و ایمیل واتساپ …  ارسال میگردد. فروشگاه اینترنتی دیناب تاکید بر گرفتن موجودی کالا های پیش از خرید قطعی توسط خریدار محترم دارد.

قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه اینترنتیدیناب محفوظ می باشد. همچنین کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف و قطع فروش، پردازش و ارسال خواهند شد.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد محصولات، تحویل به شرکت های باربری معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله ارسالی، بروز هرگونه حادثه هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل می باشد و فروشگاه اینترنتی دیناب تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش، خسارت را جبران می کند. آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش اطلاع داده شود.

سرویس مهلت تست ۷ روزه کالا

قیمت های موجود در فروشگاه اینترنتی دیناب با استفاده از تعرفه شرکت های مربوطه و لیست قیمت ارائه شده توسط نمایندگان رسمی و یا مقایسه با کالای مشابه مشخص می شود.

فروشگاه اینترنتی دیناب توصیه میکند تا قیمت و موجودی نهایی کالا ها قبل از سفارش قطعی به صورت تلفنی با کارشناسان فروش چک شود. در موارد خاص و در صورت وجود نوسان قیمت و موجودی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری محصول، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، dinaab.com  موظف است این موضوع را در اسرع وقت به خریدار محترم اطلاع داده و سفارش را لغو نماید. بدیهی است انتخاب خریدار محترم مابین استرداد مبلغ و یا درخواست مدل مشابه اختیاری می باشد.

هزینه های بسته بندی، بارگیری و تخلیه، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش جداگانه محاسبه می شود و طبق قرار قبلی معتبر است.

فروشگاه اینترنتی دیناب تلاش خود را در جهت تولید محتوا از منابع و مراجع اصلی شرکت های سازنده محصولات دارد. فروشگاه اینترنتی دیناب تضمینی در خصوص بدون خطا بودن مطالب این سایت ندارد. مشخصات محصولات حتما قبل از سفارش با واحد فروش هماهنگ شود.

فروشگاه اینترنتی دیناب دارای سرویس های با قابلیت مشارکت عمومی می باشد.شما توافق می کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی با محتوای مناسب آن سرویس استفاده میکنید.

فروشگاه اینترنتی دیناب هیچ مسئولیتی در قبال محتویات سایت های دیگری که به این سایت لینک شده ندارد و وجود آنها به معنی تایید و یا ارتباط با اداره کنندگان آن سایت نمی باشد.

کلیه محتوای  dinaab.com شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به  شرکت مهندسی ابراک دینا می باشد.

 در صورت هرگونه سوال  شما می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.